HAKKIMIZDA

2012  yılında kurulan firmamız toplu konut, fabrika,  ticaret merkezi, okul,  kapalı otopark,  baraj ve benzeri üst yapı projelerinde faaliyet gösteren uzman bir kuruluştur.

 

Faaliyete başladığı günden itibaren, maximum  güvenlik ve en kaliteli imalat politikası ile hareket eden firmamız,  günümüz teknolojisinden yararlanarak geliştirdiği yenilikçi çözümleriyle sektörümüzde hak ettiği yeri alma gayretiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Vizyonumuz;
Kaliteden asla taviz vermeden insana yakışan standartlarda bir yaşam için gerekli olan emniyetli,  her anlamda konforlu ve çevresine güzellikler katan yapılar üretmek için çalışıyoruz. ARAN İNŞAAT olarak slogan seçtiğimiz ‘’ mutlu yapılar yapar’’ sözünün hakkını  vererek  işimizde en iyisi olma yolunda ilerliyoruz.

 

Misyonumuz;
Yer aldığımız üst yapı projelerinde geçmiş yıllarda ülke olarak yaşadığımız depremlerin sebep olduğu acı ve yıkımların bilincinde olarak emniyetli yapılar yapma görevini üstleniyor ve bu konudaki sorumluluklarımızı kabul ediyoruz. Yapıların güvenilirliği yapanların bilgi birikimiyle doğru orantılıdır bu bağlamda firma olarak işinde uzman bir teknik ekiple çalışmaktayız.
 
Güvenli  bir gelecekte mutlu yapılarda buluşmak ümidi ile…